מנויים ליוטיוב – כיצד זה יכול להועיל לי ואיך משיגים עוד מנויים לערוץ?

תוכן עניינים

מנויים ליוטיוב

אם רבים מכם תוהים מה המשמעות של מנויים ליוטיוב שלכם, תדעו שאתם לא לבד. אנשים רבים מזניחים את האפשרות המעולה הזו שקיימת באתר Youtube ולה קיימת חשיבות רבה.

אנו בחברת DSDigital, יודעים שמנוי ביוטיוב ( Subscribe) זוהי אופציה מצוינת עבור משתמשים שונים אשר רשומים לאתר (ההרששמה היא באמצעותו הGmail שלכם קלה ופשוטה. באמצעות המנוי, המשתמש יכול לקבל עדכוניים מיידים בכל פעם שסרטון חדש עולה בערוץ אחריו בחר לעקוב.

יתרה מכך, אנו נוכל לראות נתונים שונים כמו דירוגים ותגובות אשר נכתבו ע"י המשתמשים האחרים ובכך להגביר את המעורבות והאינטרקציה שלנו בסרטון. הרשמה לערוץ מסוים מתבצעת בדרך פשוטה במיוחד.

מתחת לכל סרטון מופיע כפתור בצבע אדום ובתוכו טקסט "הרשמה למנוי", לחיצה אחת עליו, ואתם תוכלו לעקוב אחרי העמוד ולהיות מעודכנים באופן תדיר בנעשה בו.

מה היתרונות של הרשמת מנוי לערוץ היוטיוב שלכם?

אתר יוטיוב פועל בשיטה דומה לזו של גוגל (לא סתם.. זה מוצר של גוגל והפרסום הממומן ביוטיוב הוא דרך המערכת של גוגל אדס). מה הכוונה? כמו שלגוגל קיים אלגוריתם אשר סורק את תוצאות החיפוש ומעלה לך תוצאות חיפוש דומות בהתאם למילת המפתח אותה הזנת, כך האלגוריתם של יוטיוב יודע לזהות תוכן מסוים מתחומים אותם אתה מחבב ואוהב, ויכול להציע לך עשרות ומאות סרטונים מאותו הז'אנר, וכך אתה יכול להיחשף לתוכן רלוונטי בשבילך.

כך לדוגמא, במידה ואתה מנוי לערוץ העוסק באוכל, תוכל לקבל סרטונים רבים הקשורים למתכונים ולבישולים רבים בכרטייסיה צדדית ולהגדיל את מאגר הסרטונים הפוטנציאליים שלך, כאשר המטרה של יוטיוב בסופו של דבר היא להנגיש לך את הסרטונים המתאימים ביותר עבורך בקלות ובנוחות.

מעבר לקידום האורגני, ישנקודה נוספת וחשובה, באמצעות מנויים רבים לערוץ שלך, אתה למעשה גורם להרחבת הקהילה שלך.

בזכות זה, אתה יכול להביא לכך שאנשים רבים אשר מגלים עניין בערוץ שלך ותוכל לספק להם תוכן אשר יהיה מופץ בקרב אנשים רבים ויגיע למספר צפיות עצום, שיזכה לתשומת לב רבה מאשר אחרים, ויתרה מכך, אתר יוטיוב אשר מזהה סרטונים בעלי פוטנציאל גבוה, דואג לקדם אותם בצורה אורגנית במעלה הדפים ובכך עוזר להם להגביר את החשיפה או שגם ניתן לבצע קניית צפיות יוטיוב בשביל להגדיל את הטראפיק הראשוני ולתת פוש התחלתי לסרטונים שלכם.

כיצד להשתמש במנויים ליוטיוב בצורה אפקטיבית?

אחת הדרכים המרכזיות במסגרת הסרטונים שלך הוא הנעה לפעולה. במסגרת הסרטונים שלך בקש מהצופים שלך להירשם לערוץ YouTube שלך.

בנוסף לכך, אתה יכול להפנות לערוץ היוטיוב שלך משלל הפלטפורמות השונות כמו הרשתות החברתיות: פייסבוק, אינסטגרם & טוויטר וכד'. חשוב לדעת כי בזכות האלגוריתם החכם והיעיל של גוגל, תוכל למצוא את ערוץ היוטיוב שלך אף במנוע החיפוש החזק בעולם ובכך להגביר את הנוכחות שלך אף בחיפוש אורגני.

האם יש עלות מסוימת של הרשמה למנוי לערוץ שלכם?

במידה ואתם תרצו שיירשמו אליכם לערוץ היוטיוב, או אם תרצו לעקוב אחרי עמוד אחר, יוטיוב מאפשרת לעשות זאת באופן חופשי, ללא הגבלה מסויימת וללא עלות כלל. מה שנשאר לכם כעת הוא לדאוג שיהיו לכם כמות רבה שלל מנויים אשר יוכלו לעקוב אחריכם באופן תמידי, ועליכם מוטלת האחריות לספק לכם את התוכן המתאים ביותר, הרלוונטי והאיכותי ביותר עבורם.

לסיכום:

  • השתמשו בכפתור "הרשמה למנוי" ותגרמו לאנשים לעקוב אחר הערוץ שלכם באתר Youtube
  • באמצעות הרשמה למנוי, המנויים שלכם יוכלו להתעדכן באופן עקבי אחרי הסרטונים שאתם מעלים
  • הפיצו ברשתות החברתיות את הלינק לתוך ערוץ היוטיוב שלכם & את הלינק לסרטון היוטיוב – ככל שהסרטונים שלכם יהיו בכל מקום – הנוכחות שלכם תתגבר ותוכלו לזכות בתשומת לב של הצופים.
  • השתמשו בחוכמה במילות מפתח בהכנת סרטוני יוטיוב על מנת לקדם בצורה אורגנית ואיכותית את הסרטון ובכך תיחשפו לצופים רבים שיחפצו לעשות לכם !Subscribe

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp