שיווק דיגיטלי לעסקים: מעל 5 אפשרויות שעובדות בוודאות DSDIGITAL

תוכן עניינים
שיווק דיגיטלי לעסקים

שיווק דיגיטלי עם פרסום באינטרנטשיווק דיגיטלי לעסקים – זה כבר שנים שהאינטרנט הוא ערוץ התקשורת המוביל בעולם. אם לפני עשור או שניים אנשי עסקים לא היו מוכנים לשמוע על השקעה בפרסום באינטרנט אולם כיום גם בעלי עסקים קטנים עם תקציבים נמוכים מתחילים להשקיע בפרסום באינטרנט. 

אנו בקבוצת DSDIGITAL, יודעים שבעלי חנויות פותחים גם חנות אונליין באתר משלהם ומאפשרים ללקוחות לבצע הזמנות אונליין עם משלוח עד הבית. 

אם אין לכם אתר אינטרנט ואם אתם לא מפרסמים את עצמכם באינטרנט הם מגבילים את העסק שלכם רק לכמות האנשים שעוברים פיזית ליד בית העסק שלכם או בהמלצות מפה לאוזן.

מאיזה תקציב אפשר לעשות שיווק דיגיטלי לעסקים?

מכיוון שיש הרבה אפשרויות פרסום בדיגיטל ומרבית האפשרויות הטובות מאפשרות לכם לפרסם את העסק גם בתקציבים נמוכים של מאות שקלים בחודש – הרי שאלה הסכומים שתוכלו להתחיל אתם. 

כמובן שאם אתם שוכרים איש מקצוע שיבצע את העבודה צריך לקחת בחשבון גם את עלויות איש המקצוע. 

הפרסום באינטרנט, אם מדברים על קידום ממומן בגוגל למשל, הרבה יותר אפקטיבי מכל אפשרויות הפרסום האחרות הקיימות כיום באמצעות כלים שונים תוכלו גם לאסוף מידע, לנתח אותו ולשפר את הביצועים של הקמפיין שלכם, את אחוזי ההמרה באתר שלכם ועוד. 

ככל שהתקציב שלכם גדול יותר כך המספרים יהיו מדויקים יותר וכך המשאבים שתוכלו להשתמש בהם להרחיב את המודעות למותג שלכם תגדל.

באילו ערוצי שיווק כדאי להשקיע?

יש מגוון רחב של ערוצי שיווק שתוכלו להשקיע בהם. 

הבחירה תהיה בהתאם לאפיון העסק וקהל היעד והיכן הוא עשוי להימצא באינטרנט. כמובן גם בהתאם לתקציב שלכם.

  • קידום אורגני בגוגל – תוכלו להשקיע בקידום אורגני של האתר שלכם בגוגל. מדובר בטכניקת פרסום לטווח הארוך אך בטווח זה היא גם המשתלמת ביותר.
  • קידום ממומן בגוגל – תוכלו לשלם לגוגל דרך מערכת הפרסום שלה – גוגל אדס – ולהפיץ את האתר שלכם בתוצאות החיפוש הממומנות גם במנוע החיפוש של גוגל וגם ברחבי הרשת. כך תוכלו לזכות לתנועת גולשים מהירה וללקוחות מהירים בחברה. אומנם מדובר בטכניקה יקרה יותר פר לקוח אך היא פועלת לטווח קצר ועם איש מקצוע טוב שמנהל את הקמפיין יכול להיות משתלם במיוחד.
  • פייסבוק ורשתות חברתיות – כדאי להשקיע גם בקידום פרופיל עסקי בפייסבוק וברשתות החברתיות השונות. בפייסבוק ובאינסטגרם למשל תוכלו להשקיע בקמפיין פרסום ממומן ולשלוח קהל ישירות לפוסטים שלכם או לאתר שלכם.
  • שיווק ביוטיוב – שיווק באמצעות ווידיאו הוא כלי יעיל מאוד היום. כמובן שהוא ידרוש מכם מעט זמן ומאמץ בהכנת הסרטונים אבל הוא בהחלט יהיה שווה הרבה אם תשקיעו בו.

סרטון בנושא שיווק דיגיטלי לעסקים

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp