בניית חנות אונליין | פתיחת חנות אינטרנטית במהירות- זה אפשרי!

בניית חנות אונליין זה בדיוק הזמן! גם אם מעולם לא חשבנו על מצב בו בבת אחת כל הלקוחות יעצרו את העבודה איתנו, או יפסיקו לקנות מהחנות הפיזית, פתאום הגיעה הקורונה וטרפה את כל הקלפים.
משבר הקורונה (או בשמו הרשמי COVID-19) גרם למיליארדי בעלי עסקים בכל רחבי העולם לעצור את פעילותם במפתיע.
פתאום, עובדים אינם יכולים להגיע לעבודה, לקוחות מקפיאים את הזמנותיהם כי אין להם כסף לשלם, ויותר חמור מכך- לא ברור עד מתי ימשך המצב המתסכל הזה.

חשיבות בניית חנות אונליין בתקופה הנוכחית

עם ההנחיות החדשות המורות לציבור הישראלי להישאר בבתים, נותרו החנויות בקניונים וברחובות מיותמות מקונים. עם זאת, יש צד מעודד בכל העסק-
הודות לטכנולוגיה הקיימת כיום ברוב המקרים אין סיבה חנות וירטואליתשלא להמשיך למכור את המוצרים הפיזיים בחנות אונליין. פתיחת חנות וירטואלית חדשה היא מהלך פשוט ומשתלם, והעלויות השוטפות זניחות אם ניקח בחשבון עד כמה תועלת מביאה החנות לבעל העסק. שכן, כאמור, במציאות של היום זה או להיות או לחדול.

 

בניית חנות אונליין במהירות- זה אפשרי!

הדרך היחידה להרים בכל זאת את הראש כעסק, ולצלוח את המשבר בצורה הטובה ביותר היא דרך בניית חנות אונליין.
בעלי עסקים רבים חוששים ממהלך פתיחת חנות אינטרטית חדשה, בגלל אלמנט הזמן, והעיכוב שזה עשוי לייצר להם בעסק, עיכוב שעשוי להוביל לבזבוז זמן, משאבים וכמובן כסף. לכן, השאלה הנשאלת על ידי רוב בעלי העסקים בשלב זה היא – האם ניתן להקים אתר מכירות אונליין תוך 7-10 ימים?
התשובה שלנו היא שאכן כן! ניתן להתחיל בהקמת החנות, ולהקימה תוך מספר ימים, בתנאי שיש לכם חברת דיגיטל המנהלת את הפרויקט מהתחלה ועד סוף.

איך יוצרים אתר שלם כל כך מהר?

 • עיצוב מבוסס תבנית- האתר שאנו מקימים עבורכם הינו אתר המעוצב על בסיס תבנית.
  באתר כזה, אין צורך בעיצוב מורכב המותאם אישית על ידי מעצב מקצועי. עיצוב מפורט לוקח זמן רב יותר, כיון שהמעצב יורד לפרטים, והעבודה מול הלקוח לוקחת יותר זמן.
 • פלטפורמת וורדפרס- אתרי האינטרנט שאנו בונים הם על בסיס וורדפרס בשילוב אלמנטור, כך שבדרך כלל לא נדרשת עבודת תכנות באתר. במידה וקיימים דפים שונים המצריכים תכנות, התהליך עשוי לקחת זמן רב יותר.
 • מילוי אפיון- בנוסף, התהליך מתבצע לאחר מילוי אפיון מסודר, המאפשר לנו להבין בדיוק אלו דפים אמור להכיל האתר החדש, אילו מוצרים, וכיצד הוא אמור להראות.
  ההנחה שלנו היא שככל שיש יותר שיתוף פעולה מצד הלקוחות שלנו- כך האתר יבנה מהר יותר.

אנו בחברת DSDigital מומחים בבניית אתרי חנות אונליין מבוססי וורדפרס תוך 10 ימים. שירותי כולל בתוכו:

✅אתר תדמית / חנות עד 10 עמודים

✅מותאם לכל המסכים

✅מותאם לגוגל

✅טפסי צור קשר השולחים פנייה למייל

✅גלריית תמונות וסרטונים

✅אפשרות עדכון ושינויים ע"י בעל האתר ללא הגבלה

✅אפשרות לבחירת עיצוב עבור האתר

*יש לקחת בחשבון שפרק הזמן אינו כולל כתיבה והזנת תוכן לאתר.

בניית חנות אונליין בעידן הקורונה

בשבועות האחרונים כולנו מרגישים שהקרקע עליה עמדנו, נשמטת מתחת לרגלינו. לא צריך לספר עד כמה המציאות השתנתה- כולנו חשים זאת וחיים את המציאות הזו מדי יום.
החשש הגובר והולך להתפרצות מאסיבית של הנגיף, גרם לאנשים להסתגר, למעט בהגעה למרכזי קניות ובאופן כללי לרצות להשאר בבית כמה שיותר.
עסקים רבים שטענו שהם לא צריכים לעבור לאונליין, שהעסק בנוי על הגעה לחנות ושכל הקטע הזה של "קניות באונליין" לא מתאים בכלל לעסק שלהם, שינו את דעתם בעקבות הקורונה.

העובדה שהממשלה יצרה סגר על מקומות הבילוי והקניונים השונים, גרמה לעליה חדה של מעל 90% ברכישות אונליין. וכיום, כל עסק שרוצה להמשיך להתקיים, חייב לעבור לאינטרנט. אין דרך אחרת.

כל הסיבות הטובות לפתוח חנות ממש כעת

 • חשוב מכל, בלימת הנגיף- באמצעות הקמת חנות אונליין עבור העסק שלכם, כלל האזרחים ימנעו מהגעה למקומות הומים, ואתם כבעלי עסקים תסייעו למנוע התקהלויות מיותרות בתקופה הזו.
 • בלימת שיעור האבטלה– בעקבות המשבר ניתן לראות שרוב אוכלוסיית המדינה יצאה לחל"ת. שיעור האבטלה עולה בקצב מסחרר, ובעלי חנות וירטואלית הם מבין הבודדים שיכולים להמשיך לעבוד כמעט כרגיל. הם אינם זקוקים למערך כוח אדם כמו בעלי חנויות רגילות. את ניהול החנות ניתן לבצע מכל מקום, והעובדים בחנות האינטרנטית יכולים לעבוד גם מהבית.
 • משלוחים עד הבית– רוב הלקוחות יספרו לכם שקניה בחנות אופליין היא עניין ארוך ומייגע, בפרט לבני דורנו שרגילים שהכל נעשה בלחיצת כפתור. לא מעט אנשים נמנעים לחלוטין מרכישת מוצרים מסוימים כיוון שהם מתקשים לסחוב אותם. משלוחים עד הבית מעניקים אויר לנשימה, ובעת רכישת מוצרים כבדים ניתן לקבלם עד לפתח הבית, עובדה המקלה משמעותית על הרוכשים
 • חנות שפתוחה 24 שעות ביממה– היתרון היחודי של חנות וירטואלית, שרלוונטי לא רק לתקופת הקורונה אלא לכל זמן, הוא שהיא פתוחה בכל שעות היממה ולא מוגבלת בזמני פעילות. הקונים יכולים לערוך את הקניה בכל שעה ואינם עומדים בתור ארוך וממושך או מתמודדים עם חוסר זמן המגביל אותם לרכוש מה שרצו.

פתיחת חנות וירטואלית- מהלך פשוט ומשתלם

אז כמו שזה נראה כעת, חנויות וירטואליות הן כאן כדי להשאר.
להלן מגוון דוגמאות מחנויות וירטואליות שהקמנו במהירות בעקבות המשבר עבור בעלי עסקים מתחומים שונים:

 • קוסמטיקאית בעלת מכון ידוע בדרום פנתה אלינו בעקבות ירידה בהכנסות. המלצנו לה על מכירת מוצרי קוסמטיקה בחנות שלה לכל הנשים שאינן יכולות להגיע כעת למכון.
 • לקוח שפנה אלינו סיפר שהוא בעל עסק לפאות יוקרה, עסק שנפגע קשות כתוצאה מהמשבר. הלקוח התעניין כיצד נוכל לסייע לו באמצעות חנות אונליין, ואמרנו לו שגם אם לקוחות לא יכולות להגיע הן עדיין יכולות להזמין פאה לחג או ליום יום במשלוח עד הבית. סייענו ללקוח להבין כיצד לפתוח מערך הפצה מסודר, וכעת הוא מצליח להרוויח יפה גם בתקופת המשבר.
 • לקוח בעל חנות בשר גדולה ומשגשגת פנה אלינו, והחליט להסב את החנות הרגילה והמצליחה שלו, שהיתה עלולה לפשוט רגל בימי הקורונה, לחנות אינטרנטית. מדובר על פלטפורמה קלה ופשוטה לתפעול שמאפשרת לו להמשיך למכור את המוצרים, ולרוב אף בהצלחה גדולה יותר מבעבר.

מבצע מיוחד לעסקים לרגל הקורונה

עכשיו יותר מתמיד כדאי להעביר את העסק לאונליין, ולהצליח למכור.

בעקבות המצב הבעייתי שנכפה על עסקים בישראל, אנו מציעים חבילת קורונה מיוחדת לבעלי עסקים שמעוניינים להסב את העסק שלהם לאונליין:

 • חנות וורדפרס פעילה כולל חיבור למערכת סליקה
 • אפשרות להזנת מוצרים עצמאית ללא הגבלה
 • שיחת ייעוץ לאסטרטגיה שיווקית נכונה ללא עלות נוספת

כך תהפכו את החנות האינטרנטית שלכם ללא פחות ממדהימה

כצרכנים המבצעים קניות לאורך השנים, האם השקעתם מחשבה מהו האלמנט שתופס לכם את העין בשעה שאתם מבקרים בחנות? מהם ההרגלים, שלרוב אינכם מודעים אליהם שמשפיעים על הרגלי הצריכה שלכם כלקוחות החנות?

כולנו בסופו של דבר מושפעים משיווק ופרסום, ומהאופן בו המפרסמים בוחרים להעביר לנו את המידע, ואת כל הידע הזה ניתן לתרגם לאופן שבו הלקוחות יקנו מכם בחנות המקוונת, וכך להפוך את החנות האינטרנטית שהקמתם ללא פחות מלהיט.

קניות בחנות Out, קניות באתרים In

אנחנו לא צריכים לספר לכם עד כמה הקורונה שינתה את כל הרגלי הצריכה שלנו. רוב הקניות הנערכות באינרטנט הכפילו את עצמן בשנים האחרונות ובפרט בתקופת הקורונה, מה שגורם לחברות המסיבות את העסק שלהן לפעילות אונליין- להצליח בגדול. יש כמות גדולה של חנות אינטרנטית אונלייןאנשים שלא מעלים על דעתם להגיע לחנות פיזית רגילה, הם פשוט נהנים מההזמנה ברשת (באינטרנט אפשר להזמין כל מוצר- החל ממוצרי סופרמרקט בסיסיים וכלה באקססוריז ורהיטים לבית).
הצרכנים בוחרים לא להסתובב ברחובות, בפרט בתקופת משבר הקורונה, ואתם כבעלי עסק יכולים לנצל את המצב ולמנף את החנות האינטרנטית שלכם.

איך הופכים חנות אינטרנטית לאטרקטיבית במיוחד?

החנות אונליין שאתם מקימים על וורדפרס, צריכה להיות מושכת מספיק על מנת שהגולשים ירצו להכנס אליה ולרכוש ממנה. כך תעשו זאת :

 • חווית משתמש מעולה– נוחות הגלישה, נעימות השימוש באתר ומציאת המידע המבוקש בקלות, אלו הדברים שיכולים להרים או להפיל את המכירה.
  באתר של שופרא מותג הנעליים המוביל הבינו את זה, ומציעים ללקוח חווית משתמש נעימה, כפתורים המגרים את הגולש לרכוש (כולל כפתורי הנחה לרגל המצב), תמונות ותיאורים מיטביים של המוצרים כך שהגולשים יחושו בטוחים ב-100% לרכוש את המוצרים.
 • עיצוב נעים, זורם, המתחבר לאופי המותג- עיצוב אתר האינטרנט הוא אחד האלמנטים החיוניים ביותר בחנות, והוא שיקבע האם הגולש ישאר בחנות ויעמיק בגלישה או לחילופין ינטוש ויעבור למתחרים.
  הקפידו על אחידות במראה הגרפי של החנות, גודל פונטים אחיד (ובכלל, פונטים יפים ומזמינים המתאימים לקהל היעד אליו אתם פונים) הם חשובים ביותר בחווית הקניה של הגולשים. אתר משלוחה הוא דוגמא לעסק שעושה זאת נכון. באתר החנות של הרשת קיימת אפשרות להזמנת משלוחים ממגוון ספקים בכל רחבי הארץ. האתר מעוצב בצורה עדכנית וטרנדית, גופנים אחידים בכל האתר, עיצוב המתאים הן לצעירים והן למבוגרים, מה שיוצר חווית משתמש טובה לכולם.
 • נגישות לאנשים עם מוגבלויות– חלק גדול מהלקוחות הפוטנציאליים של חנויות אינטרנטיות הם אנשים בעלי מוגבלות, המתקשים לבצע את הקניה בחנות הפיזית. על ידי הוספת אמצעי נגישות מתאימים: כפתורים המקריאים את הטקסט, אופציה להגדלת פונטים ועוד ניתן להקל על אוכלוסיה זו. ואין דוגמא טובה יותר ליישום הנגישות מאתר מאשר אתר סטימצקי, אתר הספרים הישראלי המיועד לכלל האוכלוסיה, המציעה נגישות ברמה גבוהה.
 • קידום ושיווק החנות– זה שבניתם חנות אונליין איכותית, לא אומר שכעת אתם יכולים לנוח על זרי הדפנה. קיים משקל לא מבוטל לנושא הקידום והשיווק של החנות ברשת, כדי לסייע לה להצליח לאורך זמן.
  קידום החנות ברשת יאפשר לכם לחשוף גולשים חדשים לתכנים שלכם, ובמקביל לבסס את הקשר עם הלקוחות הקיימים ולגרום להם לחזור.
  תוכלו להעזר בקידום אורגני יחד עם קידום ממומן בגוגל, לדוור ללקוחות שלכם ולהזכיר להם שאתם קיימים וכך לעודד אותם לבצע רכישות נוספות באמצעות פרסום בפייסבוק.

הנה הודעה שקיבלנו במייל, אחרי שהתחלנו רכישה באתר סטימצקי ולא סיימנו אותה:

 • משלוח מהיר– הקמת חנות אונליין היא השקעה משתלמת לטווח הארוך. כמו בכל השקעה, תרצו להביא ללקוח את המוצר שלכם לא רק באיכות הגבוהה ביותר אלא גם בזמן המהיר ביותר.
  למהירות שליחת המוצר יש השפעה ישירה על חווית הקניה של הלקוחות שלכם. כדי לשמור על הקהל שלכם מרוצה, צמצמו ככל שניתן את זמני התגובה להוצאת משלוח. נסו לעמוד במשלוח של 3-4 ימים.
  כדי להעלות את רמת האמינות שלכם, צרו כמה שיותר ערוצי תקשורת שיאפשרו ללקוחות לקבל מידע על ההזמנה שביצעו- מעקב הזמנות באפליקציה, שירות לקוחות טלפוני או שירות במייל. לקוחות יעריכו אתכם על כך, ויחושו בטוחים יותר לבצע קניות נוספות בחנות הוירטואלית שלכם.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים: