קידום אתרים עם פרילנסר: 25% יותר זול ממה שחשבתם

תוכן עניינים

קידום אתרים עם פרילנסר

קידום אתרים עם פרילנסר

קידום אתרים עם פרילנסרקידום אתרים הוא תחום מורכב ומסועף. הוא דורש עבודה רבה, משאבים, קשרים, ידע מקצועי וטוב שיש גם קורטוב של ניסיון כדי שהמתכון יהיה באמת מנצח. 

העבודה החודשית היא בדרך כלל רבה על כל אתר ולכן כאשר אנו רוצים לבחור איש מקצוע או חברה שיבצעו את העבודה עבורנו אנו רוצים להיות בטוחים שאנו שמים את הכסף שלנו אצל איש המקצוע הנכון, כמו אצלנו ב DSDIGITAL

אז האם אנו יכולים לשים את מבטחנו בפרילנסר? האם עדיף חברת קידום או פרסום? מה ההבדל בין העבודות שלהם?

מה ההבדל בין עבודה של פרילנסר? מקדם אתרים שכיר בחברת קידום? או חברת פרסום גדולה?

פרילנסר הוא לרוב מקדם אתרים עצמאי העובד ממשרד ביתי/מחשב נייד שלוקח אתו לבית הקפה ויכול ליהנות מהחיים של פרילנסר עם שעות העבודה הנוחות שלו וכו'. 

מקדם אתרים שכיר הוא עובד הכפוף למערכת של החברה שהוא עובד בה, לשיטת העבודה, לכלים שהיא משתמשת בהם וכו'. מצד אחד לחברה יהיו לרוב יותר משאבים וקשרים מפרילנסר פרטי ומצד שני אצל חברה ככל הנראה תשלמו יותר על אותה עבודה. 

החברה מקובעת לכלים שהיא משתמשת בה ואילו הפרילנסר יכול להכיר כלים חדשים כרצונו שאולי עשויים להיטיב עם לקוחותיו. 

החיסרון בפרילנסר הוא שאם הוא לוקח על עצמו יותר מדי עבודה במקביל הוא עשוי לתת פחות לכל לקוח.

עבודת קידום אתרים ממומן בגוגל או אורגני, כוללת לעתים גם דאגה לעריכת קוד או לעיצוב גרפי ולכן צריך להיעזר באנשי מקצוע נוספים. 

אם הפרילנסר עושה הכול בעצמו ייתכן והוא מתפזר יותר מדי ולא בהכרח יכול לתת לכם את הטוב ביותר במקום אחד.

האם זה משתלם מבחינת המחיר?

פרילנסר יכול לתמחר לכם את אותה עבודה בפחות כסף כי יש לו פחות הוצאות בדרך כלל. 

מצד שני אם מדובר בפרילנסר שמחליט לעבוד מול 2-3 לקוחות בלבד במקום מול 10 לקוחות קטנים יותר אז כדי שהוא יספק לכם את השירות תצטרכו לשחרר תקציב של כמה אלפי שקלים בחודש לפחות.

באילו תחומים כדאי לעבוד מול פרילנסר?

בעוד לחברה בדרך כלל יש אנשי מקצוע נוספים שאפשר לחלק ביניהם את העבודה, יש אנשי מקצוע לכל סוג עבודה שצריך לבצע ויש יותר ניסיון, קשרים ומשאבים לעבודת הקידום – ברור שלעתים עדיף לשלם מעט יותר ולהיות רגועים יותר. 

עם זאת, יש הרבה מקדמי אתרים מתחילים שרק סיימו קורס והקימו חברת קידום שרק נראית טוב מבחוץ אך בפועל מספקת שירות כמו אותו פרילנסר ובמחיר גבוה יותר. הבחירה בידכם.

סרטון בנושא קידום אתרים עם פרילנסר

שיתוף:

Twitter
Telegram
WhatsApp