מתחילים בחזרה לשגרה? זה בדיוק הזמן לחידוש האתר לעסק!

אם יש משהו שכולנו למדנו בתקופה האחרונה (ולא, אנחנו לא מדברים על לימונדה), הרי זה שיעור בחשיבותה של הישרדות, הצורך בקיום ושימור ואף יותר מכך, חדשנות ויצירתיות. הערכים האלו חשובים לנו כאנשים ולא פחות כבעלי עסקים במציאות משתנה.

קיום לצד חדשנות ומעוף

כבעלי עסקים, בתקופות של שגרה, אנחנו עסוקים ביום-יום שלנו, לקוחות, פרויקטים, הנעה של תהליכים, ניהול עובדים ועוד. כולנו עסוקים בקיום העסקי שלנו ונוטים לדחות תהליכים של שינוי ושיפור, מפאת חוסר זמן, סדרי עדיפויות ואפילו סתם אנרגיה.

בחודשים האחרונים פתאום הכל האט ואפילו עצר מלכת, עסקים רבים מצאו את עצמם ללא לקוחות וללא עבודה ונדרשו לאמץ פתרונות יצירתיים על מנת להמשיך ולהבטיח את קיומם.

תוך חודש חזינו בעסקים פיזיים שהקימו אתר חדש, חידשו אתר קיים, בנו מערך משלוחים,  קידמו את העסק בגוגל ועוד ועוד

שלא תטעו, לא מדובר כאן בעסקים גדולים בפריסה ארצית, אלא דווקא בעסקים קטנים-בינונים, עבורם התזרים החודשי הוא אלמנט הישרדותי בחיי העסק. אלו בדיוק העסקים שהצליחו להתרומם מעל למשבר ולעבור אותו בהצלחה.

כבר אמרנו לא אחת, האתר שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם ברשת, הפנים שלכם מול הלקוחות הקיימים והעתידיים. נוכחות דיגיטלית מבוססת ומותאמת למציאות משתנה.

אם יש לכם אתר וחשבתם כיצד לשדרג ולחדש אותו בעידן הדיגיטלי הנוכחי, המאמר הבא עבורכם:

חידוש אתרים ישנים
אנחנו חיים בעידן דיגיטלי וטכנולוגי שנע בקצב מהיר מאוד. התקופה האחרונה חידדה את הצורך בנכסים דיגיטליים עדכניים ומשופרים. כי אם אנחנו לא שם, המתחרים שלנו וודאי יתפסו את מקומנו.

בשנים האחרונות עולם בניית האתרים השתנה רבות: שפות התכנות, מבנה האתרים, אופן הצגת תכנים באתרים וכמובן העיצוב הכולל שלהם. אתרים ישנים אשר אינם עומדים בסטנדרטיים העכשוויים, אינם רספונסיבים( מותאמי גלישה במכשירים שונים) ואינם מותאמים למהירויות הרצויות, ימצאו את עצמם במיקום נמוך ויהיו חייבים להדביק את הפער.

האם האתר שלכם עומד במבחן הזמן?

יש לכם אתר נהדר שהקמתם לפני כמה שנים? מעולה. אך האם הוא עומד במבחן הזמן? בעולם האינטרנט הקצבי והדינמי הוא עלול להראות כ"מיושן".

האם זה אומר שהוא גרוע? לא בהכרח. אתרים ישנים אינם בהכרח פחות טובים. אתרים רבים הם אתרים שנבנו כהלכה, אך העיצוב שלהם הפך למיושן עם השנים. חלקם זקוקים למערכות ניהול תוכן חדשות, לשדרוג ולנראות משופרת.

לעיתים האתרים שלכם צריכים שינוי מפני שהם פשוט לא משקפים את השינויים שחלו בעסק ובכם: שירותים חדשים, שינויים מיתוגיים, חזון של העסק ועוד ועוד. האתר הוא הנכס החשוב ביותר שלכם ולכן מדובר בפרויקט מורכב שיש להקדיש לו מחשבה, להציב יעדים ודרכים להשיגם.

מה כולל חידוש אתרים מוצלח?

חידוש אתרים מוצלח כולל עיצוב חדש לאתר, תכנים חדשים ומעניינים, תכנון נכון ויעיל של הממשק וכד'. לעיצוב האתר יש משקל מכריע בהצלחתו, חשוב שהאתר שלכם יהיה מושך, אסתטי ויעביר את המסר המדויק של תחום העיסוק שלכם, כך שיפנה לקהל היעד הנכון. כל אתר הוא פרויקט בפני עצמו וככזה, אנו מחליטים יחד על החידוש הנחוץ בהתאם לאופי העסק, המטרות שהגדרנו וקהל הלקוחות, כמובן.  בתהליך שכזה אנו מתאימים עבורכם את הפתרון התפור לצרכים שלכם-פתרון מותאם אישית.

לסיכום,

חידוש אתר אינטרנט הוא הכרח בעולם דיגיטלי עם מציאות משתנה. במידה ואתם אוחזים באתר מיושן, הרי שחידוש האתר יוכל לקחת אתכם כמה צעדים קדימה, לקדם את העסק, להניע לפעולה ולשפר את השירות ללקוחות ולגולשים שלכם.

זכרו כי אתר האינטרנט הוא הפנים שלכם ברשת. אתר שאינו מעביר את המסרים הנכונים, או כזה שנראה מיושן, פוגע בנראות והעדכניות של העסק וגורם בהמשך לאובדן לקוחות, לא חבל?

מתלבטים מה נכון עבור העסק שלכם? חושבים האם לשדרג את האתר או לבנות אתר חדש? אנחנו כאן עבורכם לייעוץ והכוונה.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים: