כתיבה מקצועית | למה זה כל כך חשוב

לכתיבה מקצועית יש כוח את זה כולנו יודעים. אולם לא רק לאלה שיוצאות לנו מהפה יש כוח אלא גם אלה שאנו כותבים ואנשים אחרים קוראים. האינטרנט מלא בגירויים שונים, פרסומות, דפי נחיתה, אתרים, מיילים ואינספור הצעות שאמורות למשוך את עיני הלקוחות. כל התכנים הללו בבסיסם נקראים "קופירייטינג" כלומר כתיבה שיווקית לאתרים.

כיצד הכתיבה המקצועית קשורה אליכם?

אם יש לכם אתר אינטרנט לעסק שלכם או אתר בבנייה אתם מתכוונים ככל הנראה לשווק את מוצרי ושירותי העסק דרך האתר שלכם. כל דבר באתר שלכם, בתשתיות השיווק שלכם ברשת (דף פייסבוק, מאמרים שאתם מעלים לרשת ועוד) קשורות בקופירייטינג. כתיבה שיווקית לאתרים הנה מקצוע לכל דבר ויש אנשים שמתמחים בזה ומתפרנסים ממנה במשרה מלאה. כדי לשווק את עצמכם תצטרכו תכנים ייחודיים, איכותיים ושיווקיים.

האם כדאי לכתוב בעצמנו או לשכור חברת כתיבה מקצועית?

אם ניחנתם ביכולות כתבה והבנה בעולם השיווק תוכלו לכתוב את התכנים שלכם בעצמכם, כוללי התכנים השיווקיים לדפי הנחיתה שלכם והמודעות שלכם בקמפיין הממומן שלכם בגוגל / פייסבוק. בהנחה שאין לכם זמן/סבלנות / יכולת לעשות את זה בעצמכם או שאתם מעדיפים להשאיר את זה בידיים מקצועיות יותר כדאי לשכור קופירייטר או חברת תוכן מקצועית יותר לביצוע העבודה.

כמה זה עולה לי?

המחיר של כתיבה שיווקית משתנה לא רק בהתאם לחברת התוכן אלא גם לסוג התוכן שאתם צריכים, כמות, אופן התשלום, אפיון העבודה שאתם צריכים, תיאום הציפיות מולכם ועוד. השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר לשירותי קופירייטינג וכתיבה לעסק שלכם.

האם כתיבה מקצועית עוזרת להגדיל הכנסות ולהביא יותר לקוחות?

העולם של כתיבת התוכן הוא עולם עמוס וגדוש באינספור "אני מאמינים" של הרבה מאוד אנשים. החל מבוני אתרים, מקדמי אתרים, חברות פרסום, אנשים עצמאיים שלא קשורים בכלל לתחום ומתערבים באופן שבו הם רוצים את התוכן באתר שלהם ועד כמובן כותבי תוכן וחברות תוכן. בתחום של תוכן וסוגי תוכן, אין תשובה חד משמעית לגבי העדפה של סוג מסוים של תוכן. למעשה, ההמלצה באופן כללי היא לשלב כמה סוגים של תוכן באתר שלכם, החל מטקסטים ועד תמונות וסרטונים. בכל הקשור לטקסטים – תוכן אינפורמטיבי הוא בגדר חובה באתר שלכם בלא קשר לאם הוא מגדיל מכירות או לא. אנו סבורים שהוא גם עשוי להגדיל את המכירות שלכם.

החשיבות של תוכן באתר שלנו:

לתוכן יש חשיבות מכרעת להצלחת האתר שלנו. בין אם התוכן מיועד להכווין את הגולשים לפעולה מסוימת כמו השארת פרטים, הורדה של משהו או רכישה של מוצר מסוים ובין אם התוכן מיועד לתת מענה מודיעיני בנושא מסוים. לתוכן יש חשיבות על קידום האתר שלנו בגוגל, על המענה שאנו נותנים לגולשים שלנו, על התדמית שלנו, על הערך שאנו מספקים לגולשים ועל ההנעה שלהם לפעולה כמובן.

מהיא כתיבה מקצועית ומה ההבדל בינה לבין תוכן שיווקי?

תוכן שיווקי הוא תוכן שכל כולו מיועד כדי לשווק מוצר או שירות מסוים, הוא יציג את יתרונות השירות/המוצר וידבר רק עליו וינסה כמה פעמים "לדחוף" את המוצר ללקוח במהלך עמוד הנחיתה בו

כתיבת תוכן לאתרים

נמצא הלקוח. התוכן האינפורמטיבי הוא למעשה תוכן (מאמרים בדרך כלל) המיועד לתת מענה לנושא מסוים על ידי התוכן עצמו. כך למשל אם הלקוח מעוניין לברר אודות תיקון עצמאי של המזגן המטפטף בבית – אז במידה וזה בתחום השירותים והעיסוק שלכם כמובן ואתם יודעים שזהו נושא שיכול לעניין את הלקוחות שלכם, תוכלו לכתוב מדריך לטיפול בתקלות מזגן מטפטף ולתת את הפתרונות האפשריים ללקוחות שלכם. על כן הלקוח ייהנה מתוכן אינפורמטיבי ומצד שני גם יסמוך עליכם יותר.

האם כתיבה מקצועית יכולה להביא יותר מכירות והכנסות לעסק?

בהמשך לפסקה הקודמת אם כן, הכתיבה המקצועית יכולה לגרום לגולשים שלכם לסמוך עליכם יותר ולהאמין בכם יותר. בשל עובדה זו הגולשים גם יכולים להרגיש יותר בנוח לפנות אליכם ולהשאיר לכם פרטים כאשר הם זקוקים לעזרה המקצועית שלכם. האמון יעזור להם להתקרב אליכם יותר ולהרגיש בנוח להזמין מכם מוצר או שירות בידיעה שיש מישהו שעומד מאחוריהם שיעזור, יתמוך ויהיה זמין עבורם במידת הצורך. דמיינו לעצמכם את אותו מאמר בנושא טפטוף במזגן, במידה והגולש יראה שהוא לא מצליח לתקן לבד את המזגן, הוא יצטרך הרי להזמין טכנאי מזגנים ואל מי הוא יתקשר? אם אתם באזור שלו סביר להניח שהוא יצלצל אליכם, ישתף אתכם במה שהוא קרא באתר שלכם ושזה לא פתר לו הבעיה בשל הסיבות כך וכך.

מבנה מומלץ למאמר מכתיבה מקצועית:

מאמר כתיבה מקצועית צריך כאמור לתת מענה לצורך. ראשית יהיה עליכם לברר את הצרכים של הלקוחות שלכם ואת הנושאים שמעניין אותם לקרוא בתחום שלכם. לאחר שביררתם את אלה תצטרכו לדאוג לתכנים טובים עבורם. במידה ואתם רוצים לכתוב את המאמרים בעצמכם או לתת את הדגשים הללו לחברת התוכן ממנה אתם מזמינים מאמרים הרי שכדאי לדאוג שהתוכן יחולק למספר פסקאות עם כותרות משנה בין לבין. מומלץ לשלב בוליטים באמצע המאמר על מנת לשפר את הנראות של המאמר וכן לארגן את המאמר והתוכן בו בצורה טובה ונעימה יותר לקריאה.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים והזמנת שירותי כתיבת תוכן ונשמח לכתוב לכם מאמרים אינפורמטיביים שגם מביאים מכירות.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים: