בניית אתרים לעורכי דין רק עם בונה אתרים מקצועי

שלא כמו אתרים מסחריים ומכירתיים, לאתר תדמית יש משקל רב בניראות, במסרים, בתוכן ובאיכות המקצועית שהאתר משדר. עבור איש מקצוע כעורך דין, אשר חלק ניכר מעבודתו מסתמך על תדמיתו המקצועית, היכולת של לקוחותיו לסמוך עליו ולהתייחס אליו כאיש מקצוע מהימן, אתר תדמית הינו ללא ספק רב משקל ומשמעותי אף יותר.

מדוע חשוב להשקיע בחברה מקצועית להקמת אתר עבור עורך דין?

פלטפורמות רבות מציעות היום הקמת אתר במחירים אפסיים, אך לצערנו, התוצאות עשויות להיות בהתאם. אתר לא מקצועי משדר חוסר מקצועיות של בעל העסק, משדר תדמית לא מקצועית ועשוי לפגוע במוניטין המקצועי של בעל העסק. במקרים רבים, המפגש הראשון של לקוח פוטנציאלי יהיה מול אתר האינטרנט. הרושם הראשוני קריטי, ועל אף כי מתקבלים רשמים נוספים דוגמת המלצות וחוות דעת, אתר תדמית עבור עורך דין, חייב להיות סופר מושקע, סופר איכותי וסופר מקצועי.

בניית אתרים לעורכי דין דורשת פנייה לאנשי מקצוע מנוסים ומומחים, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר בכל הרבדים: עיצוב ונראות, תוכן, מיתוג ומענה מקצועי.

מהם היתרונות של בניית אתר לעורך דין באמצעות חברה מקצועית?

  • אתר מקצועי משווק את העסק ברמה הגבוהה ביותר.
  • אתר מקצוע יחושף את העסק לקהל היעד הרלוונטי.
  • אתר מקצועי מציג את התדמית של עורך הדין באופן הנוצץ והמדויק ביותר.
  • אתר מקצועי מהווה ערוץ תקשורת ישירה עם לקוחות פוטנציאליים.

אתר מקצועי ליצירת רושם ראשוני בלתי נשכח

כיצד ניתן לקדם את האתר?

יצירת תדמית מקצועית, מיתוגית ומבדלת

מיתוג נכון לא מסתכם בלוגו וסלוגן, הוא הרבה יותר מכך. מיתוג נכון וחכם, מציג את הערכים המיתוגיים של העסק, בפרונט, בין השורות, והחשוב ביותר, הוא לבצע את הדברים בחוכמה, במקצועיות ובניסיון.

בין אם מדובר בעורך דין בתחילת דרכו, או עורך דין מנוסה, יש לבצע מיתוג לעסק אשר בעיקר עונה על השאלות: למה אצלנו? למה איתנו? במה אנו שונים מאחרים? מה מבדיל אותנו?

הערכים המיתוגיים של העסק הינם תהליך קריטי בהצלחת שיווק העסק, ויש לבנות ולהגדיר אותם עוד בטרם הקמת האתר, מכיוון שהם באים לידי ביטוי בכל רבדי האתר: תוכן, עיצוב וניראות, עד האייקון הקטן ביותר.

חשיפת האתר באמצעות קידום אורגני בגוגל 

קידום אורגני מתייחס להתקדמות האתר במעלה התוצאות של מנוע החיפוש. כולנו יודעים כי אם עסק מסוים לא מופיע בעמוד הראשון של גוגל, לרבות בתוצאות הראשונות, היקף החשיפה שלו נמוך יותר, מה שמשפיע ישירות על הכנסות העסק, ומידת שגשוגו.

חשוב להבין, אתר אשר מתוכנן נכון מהשלב הראשון, יאפשר חשיפה וקידום אורגני בגוגל, באופן מקצועי הרבה יותר. מרבית מערכות הניהול של אתרים כיום, לוקחות בחשבון את נושא הקידום, וחברות מקצועיות לבניית אתרים, מנוסות ביצירת כל התנאים הדרושים, על מנת לקדם את האתר מעלה במנוע החיפוש.

מדובר על פעולות טכניות, תוכן נכון, ומגוון רחב של התאמות שיש לבצע, ויפה שעה אחת קודם. אתר אשר ממוקם גבוה בדירוג של גוגל, והכוונה כמובן לא למודעה פרסומית, אלא לקידום אורני, נחשב לעסק אמין, מקצועי, בעל תדמית רצינית יותר. התוצאה? גדילה בכמות הפניות של לקוחות פוטנציאליים.

התייחסות מקצועית לחוויית הגולש

גוגל מעניקה משקל רב לחוויית המשתמש באתר, והיא צודקת. המטרה של כל בעל עסק היא לאפשר תקשורת זמינה ונוחה מול הלקוחות, וזה מתחיל במספר טלפון שמופיע בכל עמוד באתר. נשמע לכם ברור מאליו? מסתבר שלא לכולם. טופס צור קשר בכל עמוד, תכנים מקצועיים ורלוונטיים, אייקונים שמחברים לרשתות חברתיות – כל אלו מגבירים את החוויה החיובית של הגולש.

התוצאה? משך שהייה גבוה יותר באתר ובעקבותיו – העלאת הדירוג בגוגל. אלו נתונים שחברה מקצועית לוקחת בחשבון מהיום הראשון, מהדקה הראשונה. ככל שחווית הגולש באתר תהיה חיובית יותר, כך הרושם שנוצר של עורך הדין, יהיה חיובי יותר.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על בניית אתר לעורך דין? צרו קשר עוד היום!

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים: